בס"ד

 

אלנה שרף מתקשרת ונומרולוגית בכוח השמות והאותיות ועפ"י תורת הקבלה   ,מפענחת עבר הווה, ומכוונת לעתיד  עפ"י שמם האדם, שמות הוריו אותיות שמות,מילים  סימנים, אותות, מספרים ומופתים.

 

המספרים- מספרים ואותיות מספרות  

כן :   גורלך בכף ידך  

 

הגורל אכן בידינו

 

האם אנחנו יכולים לשנות את הגורל את מה שנקבע לנו מראש

מסתבר שאדם על פי דפוס המחשבה שלו מזמן לו כל פעם דרך שבוחר לו אם טובה הדרך או לא זה כבר יראה האדם בהמשך

שימו לב כשדברים נעצרים ואנחנו דורכים במקום מה אנחנו עושים, משנים את אותה דרך, ומתחילים דרך חדשה בוודאי שהבדיקה , הנסיון התהליך והזמן הוא ארוך, אך אם לא ננסה ,לא נדע , ואז מתחילים עם: הפחד ההתלבטויות, חוסר וודאות והפחד משתלט עלינו לצערינו כמו משהו זז בגוף כאילו משרת אותנו, להבדיל, ואכן הפחד הופך לעיסוק שהוא חלק בלתי נפרד מאיתנו ורבים האנשים שמתחילים את השיחה אני מפחד ש... אני לא מפחדת מהפחד כי הדחף יחסום אותי מהתנהלות רגילה,פשוט ממשיכה במה שבוחרת וכך אני בנוייה.

 

על כן מה עושים , הדרך אל האושר ולבטל את הפחד הינה ארוכה

 

כמו שהכנסנו את הפחד עכשיו תתחילו להוציאו. 2 אופציות א. לכתוב ביום שישי שעתיים לפני כניסת שבת את כל מה שעברנו והיה קשה ואת כל מה שקרה כשהפחד הוביל והביא אותנו למצב הקיים.  ולאחר שבכיתם כתבתם אמרתם, סיפרתם פשוט לקרוע את הדף שכתבתם ולהשליכו לשרותים כשהוא גזרים, אבל מה שנעניין לא פחות מרגיש העבר, כי סחבת העבר מצטרפת לפחד ואז אדם נעצר עם סחבת עברית ודריכה במקום והפחד כמה הם מנהלים לנו את החיים והם לא בין החיים אלא רק מילים שנאמרות ומטרידות לנו את התת מודע.

 

הזוי נכון?

 

על מי ששולט העבר הוא אומר:   אז קרה לי ככה מה עוד פעם עכשיו, אז מה  שוב אחזור לסרט הזה, מה שמעניין אם לא למדת לקח ומה שעשית שם שלא תעשה כאן, זה אכן יחזור ואז אתה לא משתנה, אך אם פתרת לעצמך את הבעייה ושינית לעצמך דרך  ארץ  אחרת האם העבר יחזור לחייך אז ממש לא , כלומר אדם אחראי על מעשיו, אנחנו במלוא מובן המילה אחראים לסחוב את העבר או לוותר עליו, וכך עם הפחד, תמשיכו לפחד הפחד יהנה מכם והוא בעצם שום דבר רק מילה הורסת, ואתם תיסבלו, ואז בא הפסוק שהוצא בימינו ,מילה בונה ומילה הורסת, כשתחייכו תיראו איך יפה הדברים זזים מספיק שתגידו כייףלי זה מה שאתם משדרים לתת מודע, מהרגע שאתם בעצבים, פתיל קצר ,התפרצות וטוענים ששום דבר לא הולך, אזי שום דבר לא הולך שכחתם שכיוונתם לתת מודע ששום דב לא הולך, צינורות השפע של בורא עולם  נמצאים באיברים שלנו ומנשימים אותנו ומה שאנחנו משדרים להם ככה הם נושמים, כי הנשמה עיקר האדם.