היי בנות ונשים יקרות  ערבי נועדו לנו ה נשים היקרות להעצמה אישית וחברתית ,  ידע והעשרה מקצועית ממני אליכם

נעסוק

ב- מסרים מהחיים ומסרים מנפטרים אי סגירת מעגלים

עם ההורים שהלכו או עם סבא וסבתא או שתקבלו  מהם מסר על החיים שלכם.

 

 

 

שימו לב:

מה יהיה בערבי נשים האלו 50 שח' למפגש מס' המקומות מוגבל עד שיהיו 25 בנות בטוחות לפחות קבוצה קבועה.

אפשר אחת לשבוע או אחת לשבועיים מפגש ביום קבוע. נעשה סדנאות: נומרולוגיה: מערבית וקבלית . נומרולוגיה מהקבלה .

נתיב הגורל ושורש הנשמה מה לקחתי מהורי מה לקחתי מאבא מה לקחתי מאמא מי אני בכלל כשנוצרתי נשמה שלישית מתוך 2 נשמות פועלות והם הורי ,

 

מה הייעוד שלי מה השליחות שלי.

פיענוח זוגי . והתאמת בני זוג . גישור בין בני זוג . האם הוא או היא מתאימ/ה לי ולמה נפגשנו יום הלידה של שנינו יוצר את הסיבה למפגש בינינו והקארמה המחברת בינינו האם נצליח להמשיךלאהוב  יחד עד עולם , ואם ייווצרו קשיים איך נתמודד איתם מה צופן לנו בהמשך .הדרך נלמד: ייעוץ והכוונה פיענו עבר הווה והכוונה לעתיד עפ"י שם האדם .שמות הוריו. תאריך לידה לועזי.ועברי.

 

נומרולוגיה מהקבלה ב31 פרקי בראשית כ 31 ימי החודש לפי תאריך עברי פיענחתי כל פרק מה קורה ביום של החודש מול הפרק , סרט החיים שלכם נמצא בפרק של יום הלידה העברי שלנו התרחשויות הפרק הינם התרחשויות החיים שלנו ברור שיש שם דברים קלים וקשים ומשם נלמד איך להתנהג מה לקחת ומה לא לקחת כמו כל החיים. החיים בידיים שלנו אנחנו מנווטים את עצמינו ומגיעים ליעד שבחרנו להגיע. נומרולוגיה מערבית: ייעוץ והכוונה עפ"י שם האדם.תאריך לידה לועזי .שמות ההורים.

 

זיווג בין בני זוג התאמת בני זוג , ייעוץ ומציאת תכונות קשות וקלות גישור בין בני זוג , בין גישור לגירוש הפיכת אותיות האם אפשר לגשר כל דבר אפשרי אם רק רוצים.

 

איבחון בריאות וגנטיקת בריאות קארמה מהי? זה קיים ברור מה קורה ולמה זה קורה לי .

 

חלומות ופירושן ופיענוח חלומות תקשור נלמד תקשור.מסרים והתחברות לתקשור עם מלאכים.ריפוי בתקשור . זימון המדריך הרוחני איך לראות דברים ולקרוא מחשבות איך לקבל מסר מסבא או סבתא או מההורים , לא סגרנו מעגל האם זה אפשרי?  ע"י מחשבות חיוביות ורצון להשלים ולסלוחלעצמינו הכול אפשרי

 

 קלפי תהילים

סדנאות ובינוהן אימון אישי התמודדות עם לחצים מתחים.פחדים. אכזבה. מהי אהבה התלבטויות. ועוד....נלמד איך להתעלות בחיינו מול כל דבר קשה.

 

פרשות שבוע : כל אחת תמצא את עצמה ואת התנהלות חייה בפרשת השבוע שלה.כל מה שקורה בפרשת השבוע שלכן כך ניראים החיים שלכם לדעת להוציא משם את הטוב ואת הרע . ולהשתמש במה שנבחר לעצמינו.

 

כל נושא 3 סדנאות של שעתיים בואו נעשה משהו גדול ביחד שיהיה הבייבי שלנו ומי שתרצה להצטרף מכן ומהחברות שלכן הינכן מוזמנות לחוויה נשית מיסטית ועוצמתית ,בכל שעור כולכן תוך כדי לימוד תקבלו עזרה בשאלה אחת .

 

חזק וברוך בורא עולם שנתן לנו את העולם שלכם באהבה אילנה שרף לייעוץ אישי וטלפוני או הרשמה לסדנאות התקשרו אלי 0523591898

ערב נשים